Наша команда

Наші фахівці володіють безцінним досвідом та сертифікатами якості в галузі впровадження та обслуговування інформаційних систем автоматизації обліку на базі програмних продуктів «1С: Підприємство».

Харченко В'ячеслав Вікторович

Сертифікати 1С

1С: Професіонал. Успішно склав сертифікаційний екзамен на знання особливостей і застосування програми "1С: Бухгалтерія 8" для України.

1С: Бухгалтерія 7.7 для України - практичне застосування типової конфігурації.

Пройшов атестацію на фірмі "1С" по програмному продукту 1С: Бухгалтерия 7.7.

Федорченко Костянтин Олександрович

Сертифікати 1С

1С: Професіонал. Успішно склав сертифікаційний екзамен на відповідність рівня кваліфікаційним вимогам, пред'являємих фірмою "1С", при організації навчального процесу в Центрі Сертифікованого Навчання СумДУ (м.Суми) по курсу Викладач ЦСО. Курс "Введення в конфігурування в системі "1С: Підприємство 8". Основні об'єкти".

Знання основних механізмів платформи "1С: Підприємство 8.2".

Пройшов курс "Впровадження контуру "Зарплата та управління персоналом" в прикладних рішеннях на платформі "1С: Підприємство 8".

Пройшов курс: Основи програмування (на основі Harvard CS50 course).

Литвиненко Віталій Михайлович

Сертифікати 1С

1С: Професіонал. Успішно склав сертифікаційний екзамен на знання можливостей і особливостей застосування типової конфігурації "Управління торгівлею для України" системи програм "1С: Підприємство 8".

Знання основних механізмів платформи "1С: Підприємство 8.0".

Успішно закінчив курс: Microsoft IT Academy Course: Programming in C# National Taras Shevchenko University of Kyiv.

Лиценко Юрій Ігорович

Сертифікати 1С

1С: Спеціаліст. Спеціаліст по розробці і модифікації прикладних рішень на технологічній платформі системи програм "1С: Підприємство 8.2".

Успішно склав сертифікаційний екзамен на знання можливостей і особливостей застосування типової конфігурації "Управління торгівлею для України" системи програм "1С: Підприємство 8".

Успішно склав екзамен по конфігуруванню і впровадженню торгових рішень в прикладних рішеннях "1С: Підприємство 8" для України.