Про компанію

Ісланд Україна - це чітко сформована організація, яка допомагає будувати стійкі управлінські системи підприємствам. Як? За допомогою програмних продуктів.

Рішення про автоматизацію є важливим кроком для будь-якого підприємства.

В основу автоматизованих процесів Ви закладаєте базис управлінської системи, перебудовуєте логіку бізнес-процесів, готуєте інструмент для аналізу своєї діяльності та прийняття на його основі більш зважених управлінських рішень.

Цей процес докорінно змінює ефективність Вашого бізнесу в кращу сторону. Тому так важливо підібрати правильного партнера для роботи.

Штат співробітників "Ісланд Україна" складається з висококваліфікованих фахівців, компетенції яких підтверджені сертифікатами "1С".

Ми володіємо технологіями, що дозволяють нам автоматизувати бізнес-процеси на підприємствах будь-якого масштабу: будь то приватний підприємець або холдингова компанія.

Наші співробітники мають компетенції для всіх етапів впровадження, що дозволяє здійснювати повний цикл робіт: консультації, навчання, продаж, супровід (технічна підтримка), доопрацювання "1С".