Сайт знаходиться в тестовому режимі

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

 • На головну
 • Відеоспостереження

В даний час відеоспостереження безпосередньо впливає на життя й безпеку людей, тож недооцінити його значимість просто неможливо. Охоронне відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки в світі. Організація відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об'єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Завдання камери - зняти навколишню територію і передати відеозображення на записуючий пристрій, який, в свою чергу, записує те,що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Зараз це не просто система типу «Камера - монітор», це комплекси програмно-апаратних засобів, що забезпечують спостереження за об'єктом, що охороняється.

Системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах.

Всі системи охоронного відеоспостереження поділяють на 2 типи: дротові і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об"єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове спостереження в рази краще, ніж аналогове, але згодом і ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище. За допомогою такої охоронної системи можна убезпечити практично кожен об"єкт.

Віддалене відеоспостереження убезпечить будь-який об'єкт! Число проблем, які зникнуть з установкою системи відеоспостереження, дуже велике!Охоронним відеоспостереженням широко користуються і приватні особи, і великі компанії. Ви хочете убезпечити свій будинок? Цифрове спостереження дасть Вам можливість бачити всю навколишню територію, перебуваючи вдома. А якщо вже злодії проникнуть в Ваш будинок, то система відеоспостереження допоможе скласти фоторобот злочинців. Цифрове відео спостереження стане помічником в організації віддаленого контролю над співробітниками в офісі. Також ідеоспостереження може здійснюватися за всіма кабінетами в офісному центрі, за стоянкою Вашого автомобіля, спостереження, метою якого є контроль над виносом товарів зі складу і багато іншого. На сьогоднішній день такі поняття як безпека і відеоспостереження нероздільні. Ці системи вбирають у себе всі новітні досягнення та технології в області безпеки.

Наші співробітники допоможуть Вам на всіх етапах проектування і створення системи відеоспостереження.

КОМПЛЕКСИ БЕЗПЕКИ


 • Бюджетний комплект

  Оптимальне рішення для обмеженого бюджету

  від 5000.00 грн Замовити послугу
 • Середній рівень якості

  Оптимальне рішення для вашого бізнесу

  від 8000.00 грн Замовити послугу
 • Високий рівень якості та надійності

  Найкраща якість та найвища якість зображення

  від 12000.00 грн Замовити послугу

Виникли питання? Залиште свої дані та наші консультанти зв'яжуться з Вами та нададуть професійну консультацію

на верх