IP-Телефонія

IP-Телефонія

IP-телефонія - вже використовується по всьому світу як альтернатива звичайним телефонам, оскільки ця методологія має широкий спектр переваг для вашого бізнесу. Ось найважливіші:

Зниження витрат

IP-дзвінок набагато дешевше у порівнянні з звичайними телефонними дзвінками. Економія відчувається відразу, отже, це означає, що ви можете використовувати ресурси для інших важливих робіт, щоб розвивати свій бізнес.

Багатофункціональні переваги

Це перевага, якою користуються IP користувачі, на відміну від аналогів. У цьому випадку все, що вам потрібно - це гарне інтернет-з'єднання. З типового IP дзвінка можна насолоджуватися викликом відеоконференцій у будь-який час. Це подвійна перевага, оскільки ви можете зв'язатися з вашими клієнтами без необхідності подорожувати. Агенти call-центрів також можуть зручно і легко працювати з будь-якого місця. На закінчення з цього приводу, користувач VoIP може спілкуватися з кимось по телефону, одночасно отримуючи доступ до інших програм, включаючи Інтернет.

Портативність

У будь-якій місцевості та з хорошим підключенням до Інтернету можна легко зареєструвати свій VoIP-пристрій. Крім того, через електронну пошту ви можете отримати доступ до систем VoIP за допомогою вашого IP-пристрою. Це можливо тому, що будь-який VoIP пристрій має вбудовану в неї адресу в пам'яті.

У наших проекта ми використовуємо ПЗ Asterisk, яке зарекомендувало себе по всьому всіту як надійна технологія з відкритим кодом.

Коротко про ПЗ Asterisk

Asterisk - вільне рішення комп'ютерної телефонії (в тому числі, VoIP ) з відкритим вихідним кодом. Asterisk в комплексі з необхідним обладнанням має всі можливості класичної АТС , підтримує безліч VoIP протоколом і надає багаті функції управління дзвінками, серед них:

  • Голосова пошта
  • Конференц зв'язок
  • IVR (інтерактивне голосове меню)
  • Центр обробки дзвінків (постановка дзвінків в чергу і розподіл їх по абонентам, використовуючи різні алгоритми)
  • Call Detail Record (докладний запис про виклик)

Більш детально Ви можете ознайомитися на сайті Asterisk

Виникли питання? Залиште свої дані та наші консультанти зв'яжуться з Вами та нададуть професійну консультацію